Žaibo Rato klubas

OPEL automobilių gerbėjai

Subscribe to Žaibo Rato klubas
2012-08-02

Opel Omega grįžta!?

Posted by neutrALUS under Naujienos, Opel automobilių naujienos

Skubame su Jumis pasidalinti naujienomis – Opel vėl pradės gaminti savo flagmaną Omegą. Šią naujieną atskleidė Opel CEO Karl-Friedrich Stracke.

Pagal AutoNews.de, Opel kuria prabangų sedaną, kuris turėtų tapti Omega įpėdiniu. Tiesa, yra vienas bet – genai bus amerikietiški, nes pagal gandus, šis modelis būtų gaminamas pagal Cadillac XTS.

Masinė gamyba turėtų prasidėti 2013 metų paskutiniame ketvirtyje.

Tikėtina, kad naujoji Omega bus aprūpinta 3,6 L V6 varikliu, generuojančiu 304 AG (227 kW) ir 358 Nm sukimo momentą. Taip pat, gandų duomenimis, tikėtina, kad šiuo varikliu flagmanas neapsiribos – jis bus komplektuojamas su turbininiu 2,8 L V6 varikliu su 325 AG (239 kW) arba dyzeliniu dviejų turbinų varikliu, “išsukančiu” 195 AG (143 kW). Su visais šiais varikliais galima bus pasirinkti visų varančiųjų ratų pavarą.

Ar laukiate naujos Omegos? :)

Cadillac XTS

Tags:
  1. minde Said,

    nieko gero jiegu bus priekiu varoma

  2. JUONIS Said,

    Vapsce lodaris bus ta omega, nafik tas GM urodas neleidzia daryt patiems kisa savo suda daro blekea kad islaikytukompanja nebera auto originalumo jokio. Nebebus cia joks opel cia bus kazkoks sudas. Kas kad bus tipo omega opel o ten opelio nulis, juk kai paklaus kas su kokia auto varai, ka sakyt su omegkadilakiu, jei darytu vikietis ir tikrai butu jo oel omega sukurta iskarto kitaip butu, o dbr ikiso savo suda kazkoki cadillac, nafik nervas ima!!!

Add A Comment