Žaibo Rato klubas

OPEL automobilių gerbėjai

Subscribe to Žaibo Rato klubas

Taip pat skaitykite:

Pasirodė atnaujintos Opel Antara nuotraukos

Trys naujai sukurti varikliai, atnaujintos tiek mechaninės, tiek ir automatinės pavarų dėžės, perreguliuota pakaba ir naujas, komfortiškam važiavimui pritaikytas naujas interjeras – Antaroje dera tiek bekelės pravažumas, tiek miesto elegancija. Dabar, dėka palankios kainos, Opel Antara yra puikus kainos ir kokybės santykis.  Antara su 2.4 l darbinio tūrio  (123 kW/167 AG) benzininiu varikliu ir priekiniais varomaisiais ratais Vokietijoje kainuos  nuo 26780 eurų.

Antara puikiai susidorojo su jai iškeltais tikslais – ji graži, ekonomiška, funkcionali ir maloni vairuoti.  Šios savybės, pasirinktinai su priekiniais arba visais varomaisiais ratais leis pirkėjui išsirinkti jam patinkantį modelį.

Antara komplektuojama su dviem „common rail“ tiesioginio įpurškimo technologija aprūpintais dyzeliniais varikliais (2,2 l darbinio tūrio) ir 2,4 l benzinine jėgaine. Dyzelinis variklo galia 120 kW (163 AG) arba 135 kW (184 AG). Benzininė versija, kuri taip pat buvo atnaujinta, išvysto 123 kW (167 AG).  Antara su 163 AG  dyzeliniu ir benzininiu variklius pasirinktinai komplektuojama su priekiniais arba visais varomaisiais ratais ir mechanine arba automatine šešių pavarų dėže. Su 184 AG dyzeliniu varikliu Antara aprūpinta visų varomųjų ratų sistema. Norint atskleisti naujųjų variklių potencialą,  adaptuota pakaba.

Visi varikliai atitinka Euro 5 standartą. Varikliai po atnaujinimo tapo gyvesni, dinamiškesni, o kartu ir ekonomiškesni bei ekologiškesni.

Šaltinis – http://media.opel.com/content/media/intl/en/news/news_detail.html/content/Pages/news/intl/en/2010/OPEL/12_02_opel_antara
Pastaba: jeigu straipsnyje radote netikslumų, prašome pateikti pastabas el. paštu.
Tags:

Add A Comment