Žaibo Rato klubas

OPEL automobilių gerbėjai

Subscribe to Žaibo Rato klubas

Dienai praėjus po atnaujintos Antaros pristatymo, Opel pristatė 2011 metų Corsa.

Po šio atnaujinimo Corsa supanašėjo su savo vyresne seserimi Astra. Tai įtakojo atnaujintos priekinės grotelės, priekiniai žibintai ir didesnis Opel logotipas ant galinio dangčio.  Kaip ir prieš šį atnaujinimą, galimi keli apdailos variantai. Su Linea paketas pirkėjai gaus kėbulo spalvos šoninius veidrodėlius ir 17 colių ratlankius.  Jeigu norite ryškesnės Corsos, su Color Edition gausite išskirtinę spalvą, juodą stogą ir taip pat juodus 17 colių ratlankius.

Salone patobulintas prietaisų skydelis, pagerintos medžiagos ir peržiūrėta apdaila. Be to, naujoji “Touch & Connect” informacinė sistema turi 5 colių spalvotą lietimui jautrų ekraną, GPS navigaciją ir Bluetooth / iPod / USB jungtį.

Kol kompanija nieko nepraneša apie būsimus variklius, naujasis ecoFLEX bus aprūpintas atnaujintu 1.3 l darbinio tūrio CDTI dyzeliniu varikliu, išvystančiu 70 kW. Aprūpintas jau standartine start/stop technologija, 3 durų modelis suvartos tik 3.5 L/100 km mišriu režimu ir anglies dvideginio išskyrimo į aplinką kiekis bus 94 g/km (5 durų modelis – 3.6 L/100 km ir 95 g/km).

Be to, inžinieriai pastebimai patobulino važiuoklę, kuri suteiks didesnį važiavimo komfortą ir neblogins manevringumo.

Automobilis bus pradėtas pardavinėti sausio mėnesį.

Šaltinis – http://www.worldcarfans.com/110112429727/2011-opel-corsa-facelift-revealed
Pastaba: jeigu straipsnyje radote netikslumų, prašome pateikti pastabas el. paštu.

Add A Comment