Žaibo Rato klubas

OPEL automobilių gerbėjai

Subscribe to Žaibo Rato klubas

Archive for the ‘Bendra info’ Category

2008-06-09

OPEL istorija

Posted by neutrALUS under Bendra info

Pagaliau papildyta OPEL istorija :)

Ačiū Oskarui.

Tags: ,
2007-10-28

Klubo puslapio problemos

Posted by neutrALUS under Bendra info

Buvo iškilę šiokių tokių techninių problemų, dėl kurių puslapis (įskaitant forumą) nuo vakar veikė nekorektiškai, arba apskritai neveikė. Šiuo metu jos yra išspręstos ir viskas turėtų būti po senovei.

Dėkojame už kantrybę.

p.s. greitu laiku bus šiek tiek informacijos apie Opel istoriją :)

Tags:
2007-10-12

Klubo informacija

Posted by neutrALUS under Bendra info

Atnaujinta klubo informacija. Pateikti klubo įstatai, narių sąrašas, informacija norintiems įstoti į klubą, bei klubo rekvizitai. Klubo reprezentacinė informacija ruošiama.

Įstatai

Nariai

Norintiems įstoti

Rekvizitai

Tags:
2007-10-11

Bandymas išjudinti klubo puslapio reikalus

Posted by neutrALUS under Bendra info

Ilgą laiką užklydę į www.opel-klubas.com matydavome tą patį nykų gelsvą puslapį, skelbiantį, jog puslapis yra kuriamas… Ir visas šis malonumas truko dvejus metus.
Kadangi viskam yra ribos, todėl nuspręndžiau, jog pats laikas būtų tą “kuriamas” paversti tikrove ir šį tą sukurti.
Šiais laikais kurti savo TVS (turinio valdymo sistemą) nuo 0 nėra labai protinga, nebent tikiesi iš to uždirbti pinigus. Kadangi mūsų klubas yra ne pelno siekianti organizacija, todėl sugalvojau pasinaudoti viena iš jau sukurtų sistemų. Prieš jūsų akis, gerai žinomas produktas “WordPress“.
Bandysiu jį pritaikyti musų poreikiams. Tikėkimės, kas nors gausis naudingo iš viso to. Na, blogiausiu atveju, tai laikina – kol bus geresnis puslapis :)

Šiuo metu dar tik pradėtas tvarkymas, todėl labai nenustebkite, jei kas nors neveiks, ar veiks ne taip, kaip turėtų. Apie problemas galite rašyti kad ir čia – komentaruose. Arba forume.

Tags: