"Žaibo Rato" klubo forumas

OPEL automobilių gerbėjai
Dabar yra 2014-09-19 22:51

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2010-10-25 13:20 
Atsijungęs
Patyręs(-usi) opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Jis padėkojo: 45
Jam padėkota: 41
Sveiki
siaip cia gal truputi noretusi isskirti atskira temele, nors siaip tai galima postinti "apie namu uki", bet ten daugiau vystoma aplinkotvarkos, namu prieziuros temos, o "audio/video/navigacija" - labiau skirta automobiliams
Taigi ta mintis sove, kai pabyrejo skalbimo masina "Beko". Siaip atidirbo graziai kasdien po du skalbimus astuonis ilgus metelius (garantija buvo penkiems). Kai pabiro guolis, nuvaziavau pas meistru kad nusipirkti (galvojau pataupysiu, susiremontuosiu pats) guolio tarpine - tai net nepraverus burnos paklause - ar "Beko" skalbiankei :-] OK, susidedu guoli, bet nulauziau jungiklio led lempute (du kontakteliai eina). Draugelis ir uztrumpino. Taip "prisiremontave" nuvezeme i remonta, tai pasake - remontu nepodlezit, sudege kazkoks "programu valdiklis". Per brongiai iseit. Na, greiciausiai savo skalbianke pribaigiau pats.
Taigi, esme tame, pasidalinkit savo patirtim, kokia butine technika geresne (kaina=kokybe), tas pats liestu gal sildymo katilus ir pan.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 13:49 
giminaitis remontu uzsema,ir kaip tik mes pirkom nauja,ir su jo patarimais nupirkom BOSCH skalbenka,dirba tyliai,skalbia puikiai :)
wirpoll ir samsung berods tas pats sudas su skirtingais zenkliukais

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010-10-25 14:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nuotraukos: 10
Jis padėkojo: 0
Jam padėkota: 15
Jei iperkat MIELE, tai nemanau kad nusivilsit. auksciausia klase :) (y)

Į viršų
 Aprašymas Asmeninis albumas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 14:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Shnipiz rašė:

Be abejo, bet kaina siek tiek kanda
Asmeniskai as pries devetos skalbiankos pirkima: galiu pirkti BOSH deveta perforatoriu, bet buk tai MIELE ar BOSH skalbianka, devetos nepirkciau niekad

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 14:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nuotraukos: 10
geriau deveta miele uz kokis 800 lt, nei nauja fuflo. miele vistiek tarnaus 5x ilgiau

Į viršų
 Aprašymas Asmeninis albumas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 14:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nuotraukos: 1
Jis padėkojo: 21
Man kaip tik reikia ivairios butines technikos (persikraustau gyvent atskirai nuo tevu) tai reikia tiek saldytuvo tiek virykles ir t.t. siai dienai esu susidomejes BEKO gaminiais. Saldytuvas ir virykle tikrai bus perkama BEKO ir aisku nauja :)

Volkswagen Bora 1999, 1.9 TDI

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Shnipiz rašė:
geriau deveta miele uz kokis 800 lt, nei nauja fuflo. miele vistiek tarnaus 5x ilgiau

O jeigu ji jau tarnavo 5x laiko ? Cia laimes dalykas, tik skirtumas toks kad uz koki deveta perforatoriu sumokesi max 100 Lt, o cia paklosi kaip minimum puse naujos skalbiankes vertes. As bijau tiek rizikuot

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 15:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Jam padėkota: 1
Shnipiz rašė:

nusipirkau miele, masina kaip masina, gal dizainas ir ne is graziuju, bet skalbia normaliai

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 15:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Dz1ok3r1s rašė:
Man kaip tik reikia ivairios butines technikos (persikraustau gyvent atskirai nuo tevu) tai reikia tiek saldytuvo tiek virykles ir t.t. siai dienai esu susidomejes BEKO gaminiais. Saldytuvas ir virykle tikrai bus perkama BEKO ir aisku nauja :)

Jei skalbianka, siulyciau pasidomet tokiomis, kuriose daugiau mechanikos ir maziau viskokiu elektroniniu datcikeliu, nes jei pareina pagrindine schema, skalbianke su laiko relem dar apsimoka atkelt, o visiskai elektronine geriau ismest. O is esmes tai situ pigiuju techniku tarnavimo amzius siek tiek virsija garantini ir jeigu tau skalbianka atidirbo kokius 5 metus ir pradejo pareidinet po viena dali, gali iskarto paleist nuo kalno ja ;) Skaityk, savo apskaiciuota amziu ji atidirbo ir nereik gailetis. Ko nepaminejau, kad pries pusmeti mano skalbiankai buvo parejas nuoteku siurblys, o po to iskart parejo dureliu uzraktas. Todel ir as seniai turejau ja ismest bet dar kankinausi
Pas mane virykle ir saldytuvas GORENJE, kol kas problemu NO. Saldytuvas 2 kompresoriu su atskiru saldiklio ir saldytuvo salcio reguliavimu, dirba jau 3 metai jokiu problemu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 16:00 
Atsijungęs
Forumo garbės narys
Vartotojo avataras

Jam padėkota: 1
Du "Snaigės" šaldytuvai, vienas virš 20 metų, kitas kokį 12-13, jokių problemų. Ai buvo problema tam senąjam, kad mygtukas šaldiklio atšildymo buvo sugedęs, tai savo nuožiūra "pakeisdavo klimatą" :D Pakeitė tėvas mygtuką ir ramu :S

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 16:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Tie senieji "dinozaurai" laikys dar 10 metu, tik tiek kad surudys ir pan :D kadangi ju konstrukcijoje praktiskai nieko nera, ir pagrinde viskas mechanika

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-25 16:14 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Jis padėkojo: 4
Jam padėkota: 7
pontifikas rašė:
Du "Snaigės" šaldytuvai, vienas virš 20 metų, kitas kokį 12-13, jokių problemų :S

Tik jis vienas ryja elektros tiek, kaip siuolaikiniai 3 ar 4 suvartos ;)

Pas mane jau 10 metu be problemu (tfu, tfu, tfu...) veikia Elektrolux: saldytuvas, kaitlente ir orkaite.
Skalbianke Indesit - 5 metai skalbia, dureliu rankeneles vieno vyrio plastmasinis tvirtinimas truputi nuluzo, bet daugiau jokiu problemu nebuvo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-26 10:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Jo blyn, buvau "Senukuose", tai vienintele "Beko" skalbianke buvo, ir ta pati nelabai ekonomiska: energijos klase B, skalbimas B, grezimas C. BOSH'ai lenkowski papigiai apie 1 k sukasi, jokios mechanikos niekur nematem, spalsnaja elektronika. Nutarem, kad jei suges, tai nebetaisysim ir pasiemem "LG'' pagaminta Rusijoje (radau nakleika uz dureliu) uz 1,2k su akcija: variklis kazkoks besepetelinis DD (tipo 10 metu garantija), 6kg ikrova, visokios elektronines sistemos, zymiai mazesne ir lengvesne uz pries tai tureta "Beko", ekonomiskumo klase A+, skalbimas A; grezimas B. Isijungem, ka pradejo mirkset ivairiom spalvom, pypset, nu ir naciort sakau, tas kosminis laivas ilgai netrauks. Dave tik 2 metu garantija, sako net Boshams tiek teduoda, o geri 5m garantijos laikai jau baigesi, matyt centrams nuostolinga kokiais treciais exploatavimo metais taisyt kokia 80proc. parduotu skalbianku :D

Paskutinį kartą redagavo vomzdigalis 2010-10-26 10:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-26 10:52 
Atsijungęs
Forumo moderatorius
Vartotojo avataras

Jis padėkojo: 10
Jam padėkota: 11
Na nežinau pas mane namuose vos ne vis buitinė technika LG (išskyrus skalbimo mašiną) ir nesiskundžiu kolkas dėl nei vieno daikto :-]

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-10-26 11:30 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)
Vartotojo avataras

Jam padėkota: 0
Apskritai BEKO technikos niekam nerekomenduociau pirkti. Tai yra vienas prasciausiu buitines technikos gamintoju, kuriu prekes galima nusipirkti Lietuvoje. Del ko jis pas mus populiarus? Daugiausiai reklamos ir zemiausia kaina. Garantija 5 metai? pasiskaitykit atidziau, pilna garantija 3 metai, o kiti 2 metai nemokamos dalys arba nemokamas darbas. Zodziu dirbau su sia technika ne vienus metus, tai galiu daryt isvada kam ji nesugedo, tai tik atsitiktinumas. Ir si fimra ne jokia italu ar pan. Visa Beko technika gaminta tik turkijoje.
Del skalbykles rekomenduoju pasiziureti siemens, šaldytuva liebherr bei lg ir smamsung irgi pakankmai neblogi gamintojai.

Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume