"Žaibo Rato" klubo forumas

OPEL automobilių gerbėjai
Dabar yra 2014-07-25 08:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2012-01-07 01:12 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Nuotraukos: 1
Jis padėkojo: 21
Jam padėkota: 13
Auris rašė:
_arvis rašė:
Auris rašė:
p0400 ne egr'o klaida, o vakumines sistemos. Nesandarumas, ar vakumo pompa slegio nesukelia..

o savo jegomis vakumo pompa galima patikrinti?

Galima jei turi prietaisa, ant laisvu turetu buti apie 0,8 bar, idealiausiai 1 bar.. Pas mane kai tik uzkuri shalta 0,4 bar ir dega chekas, vos vos palietus akseleratoriu, tuoj pat pakyla iki 0,8 ir laikosi ir uzgesta chekas.. Taip pat su tuo prietaisu tikrinom sandaruma visos vakumines, galima uzpompuot ir ziuri ar laiko slegi. Na atskirus mazgus tarp salenoidu tikrinom. Buna, kad guminis dvisakiukas patrukinejes. Buna kad kakzur prasitrines vakumo vamzdelis.

Hm... Pas mane rytais (arba po darbo) irgi check'as užsidega ir vos palietus gazą dingsta, tai irgi šitas reikalas bus? :) Pompa turėtų būti gyva, 2008-ais metais keista Vokiečiuose, vienas solenoidas atjungtas, užglušinta šlanga. Tai reiktų žiūrėt tada visur sandarumus sistemos? Elektrikas tikrino prieš tai, radęs parėjusį solenoidą diagnozę paliko, bet kai pasakojau apie dabartinę situaciją, tai pasakojo kažką apie žvakes ir jų relę. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-01-07 02:17 
Atsijungęs
Opelių maniakas(-ė)
Vartotojo avataras

Nuotraukos: 5
Jis padėkojo: 0
Jam padėkota: 148
Gali but ir zvakes, reik kompa jungt kad pazet klaida. klaida p1635 dazniausiai.. Su testteriu varza pamatuok zvakiu, turetu but apie 0,5-1ohm. Jei daug daugiau, tai ta zvake mirus..

Į viršų
 Aprašymas Asmeninis albumas  

StandartinėParašytas: 2012-01-07 16:10 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Jam padėkota: 1
Kazkas cia man is pazystamu sake,kad galima prtaikyti[susieti] MAF prie masinos.nes nusipirkau turbut ne ta maf,ir pardavejas nebepriima,saku gal butu galima ji susitieti su masina?,nes pries tai irgi man rodos buvo susietas jis kazkaip,apgautos kompas,nes kaip ir minejau pries tai savo zinutese,kad masinoje esanti fyske ne nuo mano masinos,perrikupai sukniso kazka.tai sakau gal ir as dabar galiu apgauti kompa,nes 230lt su moketa uz nauja MAF,nebeisnoi vel is naujo kita pirkti...gal galima programiskai suzaisti...

http://public.fotki.com/smugis1

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-02-06 19:58 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Jam padėkota: 0
Sveiki, astra 18 ecotec, meta sias klaidas p0100-000 Mass air flow sensor voltage high irp0110-004 intake air temperature voltage low.
Cia oro matuoklis kaltas ar klystu? Nes dabar su su salta vaziuot neimanoma, nepriima gazo, kartais net saudo :-]
Susildzius, puse velnio viskas, tik turi gan aukstas apsukas laikyt, nes kitaip buna turbolencija prasideda :D
Patarkit kas jei galit, ka keist reiktu, jei mano spejimas neteisingas atrodo ;))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-02-07 09:47 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Sarunaspau rašė:
Sveiki, astra 18 ecotec, meta sias klaidas p0100-000 Mass air flow sensor voltage high irp0110-004 intake air temperature voltage low.
Cia oro matuoklis kaltas ar klystu? Nes dabar su su salta vaziuot neimanoma, nepriima gazo, kartais net saudo :-]
Susildzius, puse velnio viskas, tik turi gan aukstas apsukas laikyt, nes kitaip buna turbolencija prasideda :D
Patarkit kas jei galit, ka keist reiktu, jei mano spejimas neteisingas atrodo ;))

Tau oro srauto matuokle ir isiurbiamo oro temperaturos davyklis parejo, bet ggali but kad tiesiog kontaktai ar laidai nes jie cia viens prie kito stovi

Ulysse 2.1

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-02-07 18:51 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

dekui ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-02-07 18:54 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Bet matuoklis tai jau garantuotas reikalas jo? ;)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-02-07 19:19 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Jam padėkota: 8
Taigi sako tau, zmogau, kad nebutinai. Tikrink kontaktus, o paskui gali ir pacia oro srauto matuokle patikrint su multimetru, taip pat su kompu galima patikrint gyvus parametrus...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-06-10 20:37 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

Nesuprantu as to opelio :D,trecia matuokle pakeiciau ir vistiek po kurio laiko[~ 4 men] ir vel klaida meta,kai egresyviau pavaziuoju..bet taip neturi buti juk..bet gyvi apramatrai geri, turbina pucia gerai 1~2 bar[arba 100-200Kpa],srauto matuokles paramatrai irgi vaziuojant kai spaudi(sunku paciam stebeti kai gaza spaudi,kad kur neisiresciau,bet kai uzmetu tai 260-400[nepamenu matavimo vienetu],zodziu as daug nedraskau mazduag iki 3000 apsuku,esme kad kyla,atrodo visi paramatrai veikia,bet padraskai padraskai ir ismeta klaida oro srauto matuokle,jau ilga laika knisuosi su ja,tai nauja pirkau,netiko is vis ji,po to i serviza variau,jie kazkoki kitaica be pavadinimo idejo,pavaziavau biski ir vel beda,tada i strota nuvariau,orginalu pagal koda idejau BOSCH,su juo ~ 4 men mazdaug pavaziavau,ir vel ta meta klaida,gal kur nors trumpina,nesuprantu,kiek skaiciau oror srauto matuokle bijo itampu suoliu...gal kvailas klausimas,bet man akumas silpnokas,vis neprisiruosiu pakeisti,gal kad ryte pasuku ilgiau del to..rimtai nesuprantu..jei laida butu,tai is karto ji bludytu,o cia po kazkurio laiko,atrodo kaip pramustu ja kas nors... :-/ ,gal kas susidurete su tokia nesamone?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-06-11 09:15 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

Jis padėkojo: 2
Pas mane kazkas panasaus buvo, bet jau gal esi skaites mano tema ir radai, bet beda susitvarke pakeitus ta oro slegio matuokle i nauja firmine bosch, ir mano elektrikas sake, kad tokiu dalyku kaip matuokliu geriau devetu nepirkti, o pirkti naujus, nes deveti nevisada veikia tiksliai pagal ir buna jau "pasinesioje". vnz kas liecia elektronikos dalis, geriau pirkti naujas ir tik firmines, jai bosch tai bosch. nepamenu savo klaidu kodu, bet jos man buvo gal trys, oro srauto matuokle, egr ir alkuninio veleno padietes daviklis. viska pakeiciau iskyrus egr, ir viskas pakolkas ok, tik va to turbos uzputimo nuo 1800 ar 2000 apsuku ir pas mane nesijaucia, atrodo turba nuo kokiu 1400-1500 apsuku uzmynus traikia vienodai ir pastoviai.

o pati slegio matuokle nera uzsikisus? svari?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-06-11 11:13 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

oro srauto matuokle pas mane deveta yra ir meta oro srauto matuokles klaida P0100,bet va kai ziurejau klaida memte ir oro slegio[Baro sensor],kaip suprantu cia tas daviklis.
As seip dabar apie ji ir mastau,gal ji reiktu nauja nupirkti,o kokia jo kaina?,ir beto reiktu isvalyti jauciu visa kolektoriu,kaip ziurinejau forume,nes nuolat apsinesa suodziais ar kuo ten tas daviklis,ir seip gal jau atidirbes jis yra.Bet va pirma klaida meta oro srauto matuokle,bet gal viskas via surista (v) ,o i tuos servizus nesinori varyti,nes ten pinigus sukisi ir uz saw vel blogai ir vel moki,arba sukauji su jais kad taisytu per naujo,ka pats pasidarai ta pats (v)
vakar kaip tik pravaliau ta oro slegio davikli,bet padraskius ismete oro srauto mauokles klaida.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-06-11 11:43 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)
Vartotojo avataras

Jis padėkojo: 1
Gal kas prie to pačio atsakys ir į mano klausimą:

Opel Signum 3.0 v6 CTDI. Kompas rodo, kad oro slėgio daviklis ant įsiurbimo kolektoriaus. Kai auto šaltas, rodo klaida (varikliukas geltonas) ir nėra traukos, atrodo, kad turbina dirba vienodom apsukom visada. Pas mane automatas tai kai nuspaudi stabdy apsukos buna normalios, kai atleidi stabdy apsukos pakyla iki 1000apsk/min. Kai pasivažinėji su auto kokia 30 min, užgesini vėl užvedi, neberodo klaidos ir auto traukia kaip turi būti, važinėkis nors ir visa diena viskas ok, tačiau iki tol, kol vėl atšalą variklis.
Keičiau vieną daviklį iš šroto, bet tas pats. Jau esu viena koja, kad pirkti naują, tik dar prieš perkant pasitarsiu su jumis, gal bėdą kažkas kitur ižiūri..

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-06-11 13:32 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

_arvis rašė:
oro srauto matuokle pas mane deveta yra ir meta oro srauto matuokles klaida P0100,bet va kai ziurejau klaida memte ir oro slegio[Baro sensor],kaip suprantu cia tas daviklis.
As seip dabar apie ji ir mastau,gal ji reiktu nauja nupirkti,o kokia jo kaina?,ir beto reiktu isvalyti jauciu visa kolektoriu,kaip ziurinejau forume,nes nuolat apsinesa suodziais ar kuo ten tas daviklis,ir seip gal jau atidirbes jis yra.Bet va pirma klaida meta oro srauto matuokle,bet gal viskas via surista (v) ,o i tuos servizus nesinori varyti,nes ten pinigus sukisi ir uz saw vel blogai ir vel moki,arba sukauji su jais kad taisytu per naujo,ka pats pasidarai ta pats (v)
vakar kaip tik pravaliau ta oro slegio davikli,bet padraskius ismete oro srauto mauokles klaida.

oro srauto matuokles darbas yra vienoje grandineje su slegio matuoklio darbu, todel vienam parejus daznai meta abiems klaida.
oro srauto matuokle nauja gana brangi, o uz slegio davikli (bar sensor) mokejau 280 pinigu, aisku nauja bosch ir teko uzsakyti nes nebuvo alytui.

na sunku tau pasakyt kuris is ju kaltas, gali ir abu kalti buti, juk beda viena nevaiksto, bet jau pas mane.... seip jai nuvarytai pas gera elektrika, kuris turi galva ir kompa, tai pasakytu i ka ziuret pirmiause, seip alytui viena galiu rekomenduoti, tikrai nusimanatis ir opeliu nebijantis :) arba jai domintu tel nr galiu duoti, gal bent telefonu kazka paasikintu konkreciau.

beje, kankinies su Opel Vectra 1996m 1.6l 74Kw? benzinas?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-06-11 13:57 
Atsijungęs
Opelistas(-ė)
Vartotojo avataras

nu aisku tada :),na reiks ziureti valyti,kas kaip ten yra ;),ne mano tai vectra c 2.2 dti :) 2004 :),snoji buvo vectra b 1.6l 1996 :),bet jau pardaviau,bet su ana maziau vargo buvo :D,tik vienas cilindras buvo pradejas knisti prota,bet sutvarkem galvos nuemimu ir slifavimu ;),ir buvo viskas gerai ;),o va cia bedos per bedos su tais dyzeliukais :),kam benzas butu pigesnis :D,dujos irgi ne i gera tom masinom,bet buvau idejas i ana opeliuka paprastas, mieste~ 14 valgydavo :),bet va pardaviau ir kita nusipirkau :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2012-06-11 14:29 
Atsijungęs
Užklydėlis(-ė)

nu mano roveriukas ir mieste apie 14 litru imdavo (-) net siurpindavo, tad ir as nusprendziau pirkti dyzeliuka, bet dar jau mislinu ar ne benzina but pirkes geriau, nes dyzeli taisant pinigu papraso nemazai :A

p.s. kiek tavo mieste ima dyzelio? ir kuriam mieste vazineji? mano tai apie 8,5 netaupant, Alytus :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: